O nás

Špecializujeme sa na komplexnú starostlivosť a podporu informačných systémov pre malé a stredne veľké spoločnosti. Pre našich klientov sme zodpovedným a spoľahlivým partnerom, ktorým poskytujeme široké portfólio garantovaných služieb ako je správa počítačov, správa serverov, správa siete, modernizáciu a rozvoj IT infraštruktúry a mnohé iné. Taktiež optimalizujeme celú IT infraštruktúru aby sme zefektívnili prácu všetkých zamestnancov a firme tak šetrili čas a prostriedky.

Kto sme?

Sme na trhu viac ako 5 rokov a v správe máme už cez 500 počítačov, 100 serverov a za ten čas aj veľa spokojných klientov. Počas týchto rokov sme zrealizovali viac ako 100 projektov rôzneho rozsahu a nestratili sme ani jedného zákazníka, na čo sme náležite hrdí. V našom tíme máme certifikovaných špecialistov s viac ako 15 ročnými skúsenosťami a tak vieme zabezpečiť všetky požiadavky v oblasti IT

Naša stratégia.

Našim cieľom nie je opravovanie chýb, ale vybudovanie spoľahlivého a fungujúceho systému, ktorý našim klientom umožní rozvoj ich podnikania. Systémy proaktívne monitorujeme a robíme také zásahy, aby sme chybám predchádzali a tým systém zefektívňovali. Pri práci sa sústreďujeme nielen na kvalitu a odbornosť, ale aj na znižovanie nákladov. Pre našich klientov chceme byť dlhodobým partnerom, poskytovať im celkový rozvoj IT infraštruktúry a znižovať im náklady. Dbáme na to, aby sme poskytovali kompletné riešenia, za ktoré budeme ručiť ich výslednou funkcionalitou.

Náš tím

 

Andrej Jamrich

Managing Partner and Business Manager

Jakub Pacúch

Managing Partner and Sales Manager

Nikita Sumin

Managing Partner and IT Manager

 

Viktor Porvaz

Finance Manager

Andrii Babych

IT Support Team Leader

Matus Deglovič

Support team System Administrator

Matúš Parizek

 Sales Manager

Tibor Strelka

Support team System Administrator

Eduard Musil

Support team System Administrator